Ważne: niniejsza witryna używa plików cookie (więcej)

Grupy towarowe

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o promocjach oraz nowościach? Zapisz się już teraz do darmowego newslettera!

Wybierz grupę
ceny netto

SILNIK WIERTNICY CARDI T9-350-EL

SILNIK WIERTNICY CARDI T9-350-EL

SILNIK WIERTNICY CARDI T9-350-EL

Zakres wiercenia w betonie: 25 - 350 mm
Zakres wiercenia w murze: 25 - 450 mm
Producent: CARDI
Silnik: elektryczny 230 V
Moc: 3200 W
Ciężar: 11 kg
8 327,00
Silnik wiertnicy CARDI
Ø 25 - 350 mm (max. 400mm)
4-stopniowa przekładnia!
Nowoczesny silnik wiertnicy CARDI

Już od 1985 roku przyświecała im jedna idea: dostarczanie na rynek innowacyjnych produktów, by kreować trendy w branży. Ten produkt jest najświeższym owocem realizacji tej strategi!

Silnik T9-350-EL, to produkt bezkompromisowy: najlepszy stosunek oddawanej mocy do wagi silnika na rynku, wszystko w formie idealnie przystosowanej do cięzkich warunków budowalnych. Zewnętrzna plastykowa osłona jest w rzeczywistości designerskim dodatkiem do korpusu w całości wykonanego z aluminium! Ideą było wyprodukowanie silnika o nowoczesnym wyglądzie, lekkiego (tylko 11kg), bardzo wydajnego i elastycznego oraz, w opozycji do tendencji rynkowych z ostatnich lat, imponująco trwałego, niezawodnego sprzętu na długie lata!
Ten silnik jest w stanie sprostać 99% potrzeb wiertniczych, wszystko to dzięki unikatowej 4-biegowej przekładni, która jako jedyna na rynku zapewnia prawidłowe parametry pracy w zakresie od 25mm do 350mm (2-4m/s).

Jak wszystkie inne silniki CARDI produkowane od ponad 10 lat, T9-350-EL został wyposażony w rozwiązanie nazywane w technice dziełem sztuki - CARDI MULTIFUNCTION ELECTRONIC! Ten elektroniczny system steruje silnikiem w taki sposób, że umożliwia oferowanie dwukrotnie dłuższego okresu gwarancji, bo aż 24 miesięcznego w standardzie na tak profesjonalny sprzęt przeznaczony do najbardziej wymagających prac w najcięższych warunkach! Co więcej, system ten umożliwia podłączenie silnika do standardowej sieci domowej 230V!

Silnik wyposażony w system miękkiego startu, wyłącznik różnicowo prądowy PRCD, zabezpieczenie mechaniczne oraz elektryczne przed przeciążeniem.

T9-350EL
Moc 3200W/230 V

Uchwyt wiertła 1"1/4 UNCTworzenie stron WWW Aptus.plaptusshop.pl
copyright by Adiam Sp. z o.o.