Ważne: niniejsza witryna używa plików cookie (więcej)
ceny netto

Współpraca z Libet S.A.

Współpraca liderów wśród dostawców dla profesjonalistów w branży budowlanej.

Firma Libet S.A., lider w branży kostki brukowej, zaprosiła nas do połączenia sił przy realizacji szkoleń produktowych z naciskiem na praktyczne zastosowanie oferowanych produktów. W naszym przypadku chodzi o piły stołowe i tarcze diamentowe dla obróbki elementów marki LIBET wykonanych z kamienia naturalnego i gresu.

Prezentacja przewag konkurencyjnych w praktyce, ale także strategia marketingowa firmy Libet, czyli oferowanie innowacyjnych materiałów dla profesjonalistów nie kierujących się wyłącznie kryterium ceny. To sprawia, że przyświeca nam wspólny cel, tak więc współdziałanie otwiera przed nami nowe możliwość, a uczestnikom szkoleń zapewnia ich bardziej kompleksowy charakter.

Przy pracy z drogimi materiałami nie ma miejsca na ryzyko jego uszkodzenia podczas procesu obróbki narzędziami diamentowymi. To sprawia, że zastosowania precyzyjnych maszyn i wysokiej jakość tarcz diamentowych jest jedynym odpowiedzialnym wyborem. Właśnie wtedy sprzęt firmy ADIAM okazuje się bezkonkurencyjny.

Szkolenia są organizowane w stosunkowo niewielkich gronach. Dzięki temu każdy z uczestników ma niespotykane nigdzie indziej możliwości przetestowania sprzętu i wymiany spostrzeżeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Libet.

www.libet.pl

Tworzenie stron WWW Aptus.plaptusshop.pl
copyright by Adiam Sp. z o.o.